x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
DARČEKOVÉ BALÍČKY
HappySkin

Balík ANTI akné

Číslo produktu: HSKSZ6

31.30 €
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :
Tento balík produktov je špeciálne zostavený na ošetrenie a liečbu aknóznej pleti tváre. Kombináciou týchto produktov je možné dosiahnuť výrazné zmiernenie problémov s akné. Balík je vhodný aj na mastnú pokožku.


Balík obsahuje:


1. EBEN ČIERNE MYDLO S AKTÍVNYM UHLÍM, 1ks
Toto čistiace mydlo obsahuje mnoho takých prírodných látok, ktoré môžu pomôcť pri liečbe akné: aktívne uhlie, čajovníkový olej, konopný olej. Základom je ECO kozie mlieko, ktoré je mimoriadne bohaté na proteíny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny A a B, minerály a dôležité stopové prvky. Pridaný olivový olej podporuje regeneráciu pokožky.

2. MICELÁRNE TONIKUM ARDENT S BIO HAMAMELOVOU VODOU - 100ml, 1ks
Pleťové tonikum Ardent na báze BIO hamamelovej vody je výbornou voľbou pre čistenie mastnej pokožky s tendenciou na akné. Účinne znižuje mastnotu pleti, osviežuje a vyhladzuje pokožku. Je vhodné aj na odlíčenie pleti, keďže micelárna voda veľmi účinne odstraňuje make-up a nečistoty z Vašej tváre. Prírodný betaín a čajovníkový olej majú antiseptické a protizápalové účinky. Bio hamamelová voda priaznivo pôsobí na problematickú pokožku s príznakmi akné, ekzému a psoriázy. Je vhodná na upokojenie pokožky, zmierňuje svrbenie a pálenie pokožky, sťahuje póry. Olej z čajovníka je jeden z najúžasnejších prvkov s vedecky dokázanými účinkami hojenia, ktorý obsahuje až 80 rôznych organických zložiek. Účinky: antiseptické, protizápalové, proti popáleninám a bodným ranám, všeobecne potláča bolesť, v popredí bolesť svalov.

3. VYHLADZUJÚCI KRÉM ÉLÉGANCE S BORÁKOVÝM A GOJI EXTRAKTOM - 30ml, 1ks
Vyhladzujúci pleťový krém na báze BIO kvetinovej vody z medovky lekárskej, s hydratačnými účinkami a svetovo ocenenou účinnou látkou.

Podobné produkty

 • Balík ZERO ekzém na tvár
   
  31.90 €
  Balík ZERO ekzém na tvár
 • Balík NORMÁL
   
  26.20 €
  Balík NORMÁL
 • Názory zákazníkov

  názor: 0

  Odporúčanie produktu

  Balík ANTI akné

  Balík ANTI akné

  Tento balík produktov je špeciálne zostavený na ošetrenie a liečbu aknóznej pleti tváre. Kombináciou týchto produktov je možné dosiahnuť výrazné zmiernenie problémov s akné. Balík je vhodný aj na mastnú pokožku. Balík obsahuje: 1. EBEN ČIERNE MYDLO S AKTÍVNYM UHLÍM, 1ks...