x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Špeciálna starostlivosť
HappySkin

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na tvár

Číslo produktu: HS1373

18.90 €
Prírodný samoopaľovací krém, špeciálne vytvorený na pokožku tváre. Atraktívna hnedá pokožka bez mrkvovej farby je dosiahnuteľná už po prvom použití.
ďalej
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Pre zdravú hnedú pokožku

 
Fantastickejší produkt by ste si nemohli ani želať! Tento prírodný samoopaľovací krém sme pre Vás vytvorili s cieľom, aby ste mali možnosť získať zdravú opálenú pokožku po celý rok bez škodlivých vplyvov UV žiarenia a nemenej škodlivého solária. Pri testovaní produktu sme boli zvedaví na výsledok, ktorý už bol hneď na druhý deň viditeľný. Boli sme nesmierne šťastní, že sa nám podarilo vytvoriť samoopaľovací krém výlučne z prírodných zložiek.
 Vieme na čo teraz myslíte, odpoveď znie nie, mrkvová farba sa vôbec neobjavila! Pomocou samoopaľovacieho krému Brilliant Bronz dosiahnete zdravú prirodzene hnedú pokožku. Krém nezafarbí Vaše oblečenie.
 
Nerobíme výnimky s našimi výrobkami, ale na tento produkt sme mimoriadne hrdí!
 
100% prírodné zloženie, 29% ingrediencií má BIO klasifikáciu!
 
Ingrediencie:
 
BIO Voda z pomarančového kvetu: Na normálnu a mastnú pokožku má anti-aging efekt, suchú a unavenú pokožku zvlhčuje a vitalizuje, citlivú pokožku zjemňuje a upokojuje, má ďalej antiseptické a upokojujúce účinky.
 
Goji extrakt:  Goji je ovocie s druhým najbohatším zdrojom vitamínu C. Obsahuje beta-karotén, o ktorom je známe, že pomáha redukovať riziko srdcových chorôb, pričom chráni aj pokožku pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Bobule Goji sú aj zdrojom vitamínu B a antioxidantov, ktoré chránia bunky nášho organizmu pred voľnými radikálmi.
 
Vitamín E: Vitamín E nazývame aj ako tokoferol, zvyšuje vlhkosť pokožky, jemnosť a hebkosť.

Ryžový olej: Ryžový olej má bohatý obsah minerálnych solí, antioxidantov a má aj skvelé hydratačné vlastnosti. Pokožku chráni pred vonkajšími vplyvmi, rýchlo sa vstrebáva a spomaľuje starnutie pokožky.

Odporúčame:

Pre všetky typy pokožky.
 
Airless balenie (výhody):
  • nie je priamy kontakt medzi krémom a vzduchom, takto sú aktívne zložky produktu chránené proti oxidácie.
  • airless balenie je hygienické, pretože nie je priamy kontakt medzi krémom a našimi rukami (baktériá z našich rúk sa nedostanú do krému)
  • airless balenie je praktické, umožňuje ľahké dávkovanie krému.
Dôležité! Vzhľadom na to, že krém vychádza z téglika pomocou vákuumu, je potrebné pri prvom použití viackrát stlačiť dávkovač (min. 5-8 krát) aby sa z tégliku zachytený vzduch dostal von.

Použitie samoopaľovacieho krému:
  • odporúča sa pred aplikáciou použiť telový píling, aby opálený efekt bol bez škvŕn.
  • po sprchovaní, kúpaní počkajte chvíľku kým sa Vaša pokožka usuší, pretože na vlhkej pokožke sa samoopaľovací krém nevstrebe všade a rovnomerne.
  • je potrebné dôkladné umytie rúk po používaní týchto produktov, najmä umytie častí medzi prstami.
  • nechajte Vašu pokožku úplne uschnúť pred akýmkoľvek dotykom s oblečením.
  • krém nechráni Vašu pokožku pred UV žiarením, preto Vám odporúčame používať aj opaľovacie mlieko s vysokým ochranným faktorom.
  • samoopaľovací krém na tvár sa nanáša na pleť rovnako ako make-up (všade dôkladne a rovnomerne vmasírujte do pokožky, nevynechajte ani oblasti okolo uší, brady. Naneste krém aj na krk.).

INCI:
AQUA, CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER*, ORYZA SATIVA GERM OIL*, GLYCERIN*, DIHYDROXYACETONE, ERYTHRULOSE, CETEARYL WHEAT STRAW GLYCOSIDES, CETEARYL ALCOHOL, TOCOPHEROL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, LACTIC ACID,  LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM LEVULINATE, SODIUM ANISATE
Zložky označené * majú BIO klasifikáciu.

Produkt sa nazýva aj ako: prírodný samoopaľovací krém na tvár, prírodný samoopaľovací krém, samoopaľovací krém bez parabénov.
 
 
 

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na tvár

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na tvár

Pre zdravú hnedú pokožku   Fantastickejší produkt by ste si nemohli ani želať! Tento prírodný samoopaľovací krém sme pre Vás vytvorili s cieľom, aby ste mali možnosť získať zdravú opálenú pokožku po celý rok bez škodlivých vplyvov UV žiarenia a nemenej škodlivého solária. Pri...