x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Prírodné telové mlieka
HappySkin

Balík ZERO ekzém na telo

Číslo produktu: HSKSZ7

24.90 €
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :
Tento balík produktov je špeciálne zostavený na ošetrenie a liečbu ekzematickej pokožky na ktorejkoľvek časti tela. Táto kombinácia produktov môže do Vášho života priniesť skutočnú úľavu!
 

Balík obsahuje:


1. MYDLO GRANDIOSE S ALOE VERA, 1ks
Mydlo môže byť veľmi užitočné pri ošetrení extrémne suchej, podráždenej a šupinatej pokožky. Obsahuje ECO kozie mlieko, olivový olej, ricínový olej a maslo aloe vera.

2. TELOVÉ MLIEKO EASY MILK S BIO MANDĽOVÝM A BIO JOJOBOVÝM OLEJOM - 200ml, 1ks
Easy Milk účinne pomáha pri zmiernení príznakov ekzému aj psoriázy. Obsiahnutý mandľový olej patrí medzi najvzácnejšie prírodné oleje, je bohatý na vitamíny, vhodný pre suchú a citlivú pokožku. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu E, je vynikajúci antioxidant. Zmierňuje svrbenie, podráždenie a zápal pokožky. Má nealergizujúce, upokojujúce a hydratačné účinky. Jojobový olej reguluje tvorbu kožného mazu a podporuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky.

3.  KRÉM NA RUKY HELENÉ S BIO AVOKÁDOVÝM OLEJOM, 1ks
Krém obsahuje veľa makadamiového oleja, BIO bambuckého masla a BIO avokádového oleja, a preto poskytuje dokonalú starostlivosť a rozmaznávanie Vašich rúk či nôh.

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Balík ZERO ekzém na telo

Balík ZERO ekzém na telo

Tento balík produktov je špeciálne zostavený na ošetrenie a liečbu ekzematickej pokožky na ktorejkoľvek časti tela. Táto kombinácia produktov môže do Vášho života priniesť skutočnú úľavu!   Balík obsahuje: 1. MYDLO GRANDIOSE S ALOE VERA, 1ks Mydlo môže byť veľmi užitočné pri...