x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Prírodné mydlá
HappySkin

Kúzlo vína mydlo so škoricou a klinčekmi a ECO kozím mliekom

Číslo produktu: HS1334

5.20 €
Svojou pikantnou vôňou zlepšuje Vašu náladu a zároveň má aj relaxačné účinky. Obsahuje za studena lisované oleje, ako napr. sladký mandľový olej, ktoré sú bohaté na vitamíny a preto veľmi vhodné na suchú a citlivú pokožku. Olivový olej je bohatý na antioxidanty a má regeneračné účinky. Základom mydla je Eco kozie mlieko. Výrobok je bez umelých farbív, vonných látok a parabénov.
ďalej
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Zmes orientálnych korení

 
V stredoveku bol klinček cennejší ako zlato! Považovali ho za mimoriadne vzácne korenie, iba bohatí sa mohli k nemu dostať. Tento poklad je dôležitou súčasťou mydla, a jeho používaním sa budete môcť cítiť ako nádherná stredoveká princezná či princ orientu. Svojou pikantnou vôňou zlepšuje náladu a zároveň má aj relaxačné účinky.  Jemne pílinguje pokožku. Zastudena lisované oleje sú bohaté na vitamíny, preto je mydlo vynikajúce na suchú a citlivú pleť. Nezabudnime ani na eco kozie mlieko, ktoré je základom aj tohto mydla.

100% prírodné zloženie, 25% ingrediencií má BIO klasifikáciu!
 
Ingrediencie:
 
Mandľový olej: Je jeden z najušľachtilejších olejov, je mimoriadne bohatý na vitamíny a vhodný na suchú a citlivú pokožku.  Má vysoký obsah vitamínu E a je vynikajúcim antioxidantom. Zmierňuje svrbenie, podráždenosť a zápal kože. Má nealergizujúce, pokožku upokojujúce, hydratačné účinky.
 
Extra panenský olivový olej: Je bohatý na antioxidanty a má regeneračné účinky.
 
Eco kozie mlieko: Je základom tohto mydla. Je mimoriadne bohaté na proteíny a vitamíny A a B, ďalej obsahuje minerály a dôležité stopové prvky. Mydlo s kozím mliekom robí Vašu pleť jemnou, mäkkou a zdravou, a poskytne jej okamžitú hydratáciu.
Môže sa používať na podráždenú pokožku.
 
Klinček: Eugenol, nachádzajúci sa v klinčeku má antivírusové, antibakteriálne a antifungálne (proti kvasinkám a plesniam)účinky.
 
Škoricový esenciálny olej: Má antimikrobiálne, antiseptické, antivírusové, antiparazitárne a protizápalové účinky. Je všeobecné tonikum.
 
Výrobok je bez umelých farbív, vonných látok a parabénov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky.
 
Odporúčame:
 
Na normálnu, suchú, citlivú pokožku.
 
Použitie:
 
Vhodné na sprchovanie, kúpanie a umývanie rúk. Namočte si ruky a rovnomerne naneste mydlo na pokožku, následne opláchnite vodou. Dbajte nato, aby sa mydlový roztok nedostal do očí.
Je dôležité, aby po použití mydlo bolo položené na podložku na mydlo, aby nestálo vo vode a vedelo vyschnúť. Takto bude mydlo odolné a dlhodobo použiteľné.
 
INCI:
Caprae Lac*, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cinnamomum Cassia Bark Powder, Eugenia Caryophyllus Flower Bud Powder, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Cinnamal**, Eugenol**, Linalool**
Zložky označené * majú BIO klasifikáciu.
Potencionálne alergény označené ** majú prírodný pôvod.

Produkt sa nazýva aj ako: prírodné mydlo, mydlo s ECO kozím mliekom, mydlo na normálny typ pokožky, mydlo na suchú pokožku, mydlo netestované na zvieratách, mydlo bez chemikálií, prírodné mydlo.

CPNP-referenčné číslo: 1043569

Podobné produkty

 • Názory zákazníkov

  názor: 0

  Odporúčanie produktu

  Kúzlo vína mydlo so škoricou a klinčekmi a ECO kozím mliekom

  Kúzlo vína mydlo so škoricou a klinčekmi a ECO kozím mliekom

  Zmes orientálnych korení   V stredoveku bol klinček cennejší ako zlato! Považovali ho za mimoriadne vzácne korenie, iba bohatí sa mohli k nemu dostať. Tento poklad je dôležitou súčasťou mydla, a jeho používaním sa budete môcť cítiť ako nádherná stredoveká princezná či...