x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Prírodná kozmetika pre deti
HappySkin

Okapia vlhčené utierky pre bábätká s nechtíkovým extraktom

Číslo produktu: HS1400

5.20 €
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Jemné ako materské pohladenie

 
Bábätká si zaslúžia tú najnežnejšiu starostlivosť. Vlhčené utierky Okapia bez vonných látok sú ideálne pre tento účel. Naše prírodné, pH-neutrálne utierky neobsahujú žiadne konzervačné látky, alkohol ani vonné látky.
 
Vlhčené utierky Okapia  ochraňujú a dlhodobo hydratujú citlivú detskú pokožku, a to bez chemikálií. Obsahujú iba prírodné zložky, ktoré účinne čistia pokožku. Nechtík lekársky má protizápalové a upokojujúce účinky, zatiaľ čo panthenol hydratuje detskú pokožku a alantoín znižuje jej podráždenosť.
 
Vlhčené utierky sú 100% biologicky rozložiteľné. Po použití sa môžu splachovať aj v toalete. Aby sa zabránilo riziku upchatia, naraz splachujte max. 3 ks!
 
Zloženie:
 
Panthenol: Tiež známy ako vitamín B5, je bezfarebná, mierne lepkavá tekutina. Vďaka protizápalovým, upokojujúcim, hydratačným účinkom a blahodárnym účinkom na hojenie rán je dôležitou súčasťou našich výrobkov.
 
Nechtík lekársky:  Je veľmi užitočná a univerzálne použiteľná bylinka. Využíva sa pri liečbe kožných ochorení, a je veľmi obľúbenou ingredienciou kozmetického priemyslu, keďže sa dá veľmi efektívne využívať takmer celá bylinka – stonka, listy aj kvety. Má protizápalové, antibakteriálne, imunostimulačné účinky, vhodný aj na zle sa hojace rany.
 
Odporúčame:
 
Na normálnu, suchú, iritovanú, aj na mimoriadne citlivú pokožku. Môžu byť vhodné aj na zmiernenie príznakov ekzému či psoriázy.
 
Použitie:
 
Použite na očistenie pokožky dieťaťa každý deň podľa potreby.
 
INCI:
Aqua, Olus Oil, Glycerin , Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Allantoin, Panthenol, Lactic Acid

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Okapia vlhčené utierky pre bábätká s nechtíkovým extraktom

Okapia vlhčené utierky pre bábätká s nechtíkovým extraktom

Jemné ako materské pohladenie   Bábätká si zaslúžia tú najnežnejšiu starostlivosť. Vlhčené utierky Okapia bez vonných látok sú ideálne pre tento účel. Naše prírodné, pH-neutrálne utierky neobsahujú žiadne konzervačné látky, alkohol ani vonné látky.   Vlhčené utierky...