x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Kozmetika na tvár
HappySkin

Odporúčané produkty

Grandiose mydlo s Aloe Vera

Číslo produktu: HS1339

5.20 €
namiesto
3.90 €
Mydlo môže byť veľmi užitočné pri ošetrení extrémne suchej, podráždenej a šupinatej koži. Obsahuje eco kozie mlieko, olivový olej, ricínový olej a maslo aloe vera. Mydlo Grandiose je bez parabénov, vonných látok a farbív, preto ho odporúčame pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho experimentovania.
ďalej
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Na problematickú pleť

 
Skončite s experimentovaním a zabezpečte si elixír zdravej pleti. Mydlo Grandiose je bez vonných látok, preto sa určite nezamilujete do jeho vône, ale skôr do priaznivých výsledkov jeho použitia.  Mydlo môže byť veľmi užitočné pri ošetrení extrémne suchej, podráždenej či šupinatej koži. Obsahuje extra panenský olivový olej a maslo aloe vera.
 
100% prírodné zloženie, 24,5% ingrediencií má BIO klasifikáciu!

Ingrediencie:
 
Eco kozie mlieko: Je základom tohto mydla. Je mimoriadne bohaté na proteíny a vitamíny A a B, ďalej obsahuje minerály a dôležité stopové prvky. Mydlo s kozím mliekom robí Vašu pleť jemnou, mäkkou a zdravou, a poskytne jej okamžitú hydratáciu. Môže sa používať aj na podráždenú pokožku.

Extra panenský olivový olej: Vysoký obsah vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, podporuje regeneráciu pokožky, zabraňuje tvorbe vrások.
 
Maslo aloe vera: Má protizápalové a upokojujúce účinky a chráni pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi.
 
Ricínový olej: Má protizápalové účinky. Pomáha pri ošetrení menších kožných problémov (popáleniny, odreniny,...), pri liečbe akné aj ekzému. Má prirodzené zvlhčujúce účinky, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré hydratujú a vyživujú pokožku.
 
Kokosový olej: Poskytuje Vášmu telu harmóniu a žiarivú pleť, svojou vôňou jemne pohladká Vašu dušu. Vďaka antibakteriálnym a antifungálnym (proti kvasinkám a plesniam) účinkom je vynikajúci napr. na problémy pokožky hlavy.  Ošetruje a zjemňuje nepríjemné príznaky suchej a šupinatej pokožky, a dokonca aj zvláčňuje a pripraví pokožku na epiláciu.
 
Výrobok je bez umelých farbív, vonných látok a parabénov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky.
 
Odporúčame:
 
Na normálnu, suchú, podráždenú pokožku, na ekzémy a psoriázu.
 
Použitie:
 
Vhodné na sprchovanie, kúpanie a umývanie rúk. Namočte si ruky a rovnomerne naneste mydlo na pokožku, následne opláchnite vodou. Dbajte nato, aby sa mydlový roztok nedostal do očí.
Je dôležité, aby po použití mydlo bolo položené na podložku na mydlo, aby nestálo vo vode a vedelo vyschnúť. Takto bude mydlo odolné a dlhodobo použiteľné.
 
INCI:
Olea Europaea Fruit Oil, Caprae Lac*, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Seed Oil
Zložky označené * majú BIO klasifikáciu.

Produkt sa nazýva aj ako:  prírodné mydlo, mydlo na ekzém, mydlo s ECO kozím mliekom, mydlo bez chemikálií, mydlo netestované na zvieratách.

CPNP-referenčné číslo: 1043324

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Grandiose mydlo s Aloe Vera

Grandiose mydlo s Aloe Vera

Na problematickú pleť   Skončite s experimentovaním a zabezpečte si elixír zdravej pleti. Mydlo Grandiose je bez vonných látok, preto sa určite nezamilujete do jeho vône, ale skôr do priaznivých výsledkov jeho použitia.  Mydlo môže byť veľmi užitočné pri ošetrení extrémne...