x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Kozmetika na telo
HappySkin

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na telo

Číslo produktu: HS1372

34.50 €
namiesto
26.90 €
Atraktívna hnedá pokožka bez mrkvovej farby už po prvom použití. Krém je vytvorený špeciálne na telo pre všetky typy pokožky.
ďalej
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Pre zdravú a hnedú pokožku


Fantastickejší produkt by ste si nemohli ani želať! Tento prírodný samoopaľovací krém sme pre Vás vytvorili s cieľom, aby ste mali možnosť získať zdravú opálenú pokožku po celý rok bez škodlivých vplyvov UV žiarenia a nemenej škodlivého solária. Pri testovaní produktu sme boli zvedaví na výsledok, ktorý už bol hneď na druhý deň viditeľný. Boli sme nesmierne šťastní, že sa nám podarilo vytvoriť samoopaľovací krém výlučne z prírodných zložiek.
 Vieme na čo teraz myslíte, odpoveď znie nie, mrkvová farba sa vôbec neobjavila! Pomocou samoopaľovacieho krému Briliant Bronz dosiahnete zdravú prirodzene hnedú pokožku. Krém nezafarbí Vaše oblečenie.
 
Nerobíme výnimky s našimi výrobkami, ale na tento produkt sme mimoriadne hrdí!
 
Ingrediencie:
 
BIO Voda z pomarančového kvetu: Na normálnu a mastnú pokožku má anti-aging efekt, suchú a unavenú pokožku zvlhčuje a vitalizuje, citlivú pokožku zjemňuje a upokojuje, má ďalej antiseptické a upokojujúce účinky.

Kokosový olej: Vďaka antibakteriálnym a antifungálnym (proti kvasinkám a plesniam) účinkom je vynikajúci napr. na problémy pokožky hlavy.  Ošetruje a zjemňuje nepríjemné príznaky suchej a šupinatej pokožky a vyživuje ju prostredníctvom antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín.
 
Olej z hroznových jadier: Je vynikajúcim antioxidantom. Obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu E a K. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na povrchu pokožky mastný efekt. Antioxidantné účinky chránia bunkové steny a zabraňujú predčasnému starnutiu. Regeneruje kolagénové vlákna. Pokožka bude pevnejšia a hladšia.
 
Goji extrakt:  Goji je ovocie s druhým najbohatším zdrojom vitamínu C. Obsahuje beta-karotén, o ktorom je známe, že pomáha redukovať riziko srdcových chorôb, pričom chráni aj pokožku pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Bobule Goji sú aj zdrojom vitamínu B a antioxidantov, ktoré chránia bunky nášho organizmu pred voľnými radikálmi.
 
Odporúčame:

 Pre všetky typy pokožky.

Airless balenie (výhody):
  • nie je priamy kontakt medzi krémom a vzduchom, takto sú aktívne zložky produktu chránené proti oxidácie.
  • airless balenie je hygienické, pretože nie je priamy kontakt medzi krémom a našimi rukami (baktériá z našich rúk sa nedostanú do krému)
  • airless balenie je praktické, umožňuje ľahké dávkovanie krému.
Dôležité! Vzhľadom na to, že krém vychádza z téglika pomocou vákuumu, je potrebné pri prvom použití viackrát stlačiť dávkovač (min. 5-8 krát) aby sa z tégliku zachytený vzduch dostal von.
 
Použitie:
 
Rovnomerne naneste na očistenú hladkú pokožku. Odporúča sa pred aplikáciou použiť telový píling, aby opálený efekt bol bez škvŕn. Po aplikácií si umyte ruky. Nechajte Vašu pokožku úplne uschnúť pred akýmkoľvek dotykom s oblečením. K zhnednutiu pleti dôjde po niekoľkých hodinách, farba bude viditeľná až 5-7 dní. Dlhotrvajúcu hnedú farbu dosiahnete pri opakovanom použití krému. Krém nechráni pokožku pred UV žiarením!
 
INCI:
AQUA, ORYZA SATIVA GERM OIL, VITIS VINIFERA SEED OIL, COCOS NUCIFERA OIL*, DIHYDROXYACETONE, GLYCERIN*, CETEARYL WHEAT STRAW GLYCOSIDES, CETEARYL ALCOHOL, ERYTHRULOSE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, XANTHAN GUM,  LACTIC ACID, LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT, SODIUM LEVULINATE, SODIUM ANISATE
Zložky označené * majú BIO klasifikáciu.

Produkt sa nazýva aj ako: prírodný samoopaľovací krém na telo, prírodný samoopaľovací krém, samoopaľovací krém bez parabénov.

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na telo

Brilliant Bronz prírodný samoopaľovací krém na telo

Pre zdravú a hnedú pokožku Fantastickejší produkt by ste si nemohli ani želať! Tento prírodný samoopaľovací krém sme pre Vás vytvorili s cieľom, aby ste mali možnosť získať zdravú opálenú pokožku po celý rok bez škodlivých vplyvov UV žiarenia a nemenej škodlivého solária. Pri...