x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY
Kozmetika na pery a zuby
HappySkin

Bobor zubná pasta pre deti bez fluoridu s Aloe Vera

Číslo produktu: HS1398

7.60 €
Zubná pasta efektívne odstraňuje povlak, a ochraňuje citlivý povrch mliečnych zubov. Xylitol zabraňuje vzniku zubného kazu a znižuje tvorbu zubného povlaku. M i n e r á l y s č i s t i a c i m ú č i n k o m p o m á h a j ú p r i odstraňovaní baktérií. Príchuť sladkých lesných plodov umožňuje príjemné čistenie zubov pre deti. Zubná pasta má iba prírodné a bezpečné zloženie.
ďalej
Keď ku produktu "" nakúpite ešte v hodnote Váš nákup bude dodaný zdarma bez poštovného!
Dodanie zdarma
Dodanie zdarma ku produktu "" v prípade zakúpenia produktu.
Obsah košíka :

Účinné čistenie a jemná starostlivosť

 
Zubná pasta Bobor efektívne odstraňuje povlak, ochraňuje citlivý povrch mliečnych zubov a upokojuje ďasná. Xylitol zabraňuje vzniku zubného kazu a znižuje tvorbu zubného povlaku. Minerály s čistiacim účinkom pomáhajú pri odstraňovaní baktérií. Príchuť sladkých lesných plodov umožňuje príjemné čistenie zubov pre deti. Zubná pasta má iba prírodné a bezpečné zloženie bez fluoridu a SLS. Zubnú pastu Bobor s aloe vera pre deti odporúčame na každodenné použitie.  Bez fluoridu, s príchuťou lesných plodov. Prírodnú zubnú pastu pre deti odporúčame používať 2x denne, kým Vaše dieťa má mliečne zúbky.
 
Ingrediencie:
 
Xylitol: Znižuje riziko vzniku zubného kazu, zabránením ukladaniu zubného povlaku, a vracia zubom stratené minerálne látky.
 
Prášok Aloe Vera:Obsahuje B-komplex, provitamín A a vitamín C. Znižuje podráždenie ďasien, upokojuje a jemne ochladzuje ďasná.
 
Minerálne čistiace častice:  Eliminuje tvorbu zubného kazu, nepoškodzuje ďasná a odstraňujú baktérie.

Výrobok neobsahuje SLS, fluorid, parabény, umelé farbivá. Vegánsky produkt. 

Odporúčame:
 
Na mliečne zuby.
 
Použitie:
 
Zuby si dôkladne umyte po jedle.
 
INCI:
Calcium Carbonate, Aqua, Xylitol, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin,  Aloe Barbadensis Leaf Powder, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, (Natural) Aroma, Citric Acid, Xanthan Gum
 
Produkt sa nazýva aj ako: zubná pasta pre deti bez parabénov,  zubná pasta pre deti bez fluoridu,  prírodná zubná pasta pre deti, prírodná zubná pasta, vegánska zubná pasta.

Názory zákazníkov

názor: 0

Odporúčanie produktu

Bobor zubná pasta pre deti bez fluoridu s Aloe Vera

Bobor zubná pasta pre deti bez fluoridu s Aloe Vera

Účinné čistenie a jemná starostlivosť   Zubná pasta Bobor efektívne odstraňuje povlak, ochraňuje citlivý povrch mliečnych zubov a upokojuje ďasná. Xylitol zabraňuje vzniku zubného kazu a znižuje tvorbu zubného povlaku. Minerály s čistiacim účinkom pomáhajú pri odstraňovaní...