x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY

Prečo od nás?

Dôvody, kvôli ktorým je vhodné vyhýbať sa syntetickej kozmetike už poznáte z našich predchádzajúcich článkov či iných zdrojov. Takto ste sa dopracovali k dobrému rozhodnutiu voľby prírodnej kozmetiky. K tomuto prvému kroku Vám gratulujeme! No absolútne chápeme aj Váš zmätok, ktorý nasleduje pri výbere vhodnej prírodnej kozmetiky. Výrobcov, značiek a druhov prírodnej kozmetiky je naozaj mnoho. Ale pozor! Tak ako všade aj tu platí pravidlo, že prírodná kozmetika nie je ako prírodná kozmetika. Preto Vám prinášame 11 dôvodov, že prečo zvoliť prírodnú kozmetiku značky HappySkin.

 
1. Prírodná starostlivosť o pokožku od hlavy až po päty
Pri výrobe série produktov HappySkin sme sa snažili vytvoriť komplexné riešenia pre celé telo a pre všetkých členov rodiny. Sortiment produktov obsahuje prírodnú kozmetiku pre ženy, mužov i deti. V portfóliu nechýba dekoračná kozmetika, základné prírodné ingrediencie ani sezónne darčekové balenia. Produkty Happyskin sú určené na prírodnú starostlivosť o pleť, na citlivú pleť a v mnohých prípadoch dokážu vyliečiť alebo znížiť príznaky rôznych kožných ochorení.
 
2. Neustále sa rozširujúca ponuka
Pozitívna spätná väzba našich zákazníkov nám dodáva motiváciu a možnosť vývoja nových a nových produktov. Naším cieľom je poskytovať čoraz širšie možnosti v rámci prírodnej starostlivosti o pleť. Nové prekvapenia na seba nedajú dlho čakať. Sledujte našu stránku a Facebook.
 
3. Netestované na zvieratách
Naše prísne pravidlo! Nikdy nevyužívame zvieratá na pokusné experimenty! Aj bez toho je možné vyvinúť skvelú a účinnú kozmetiku.
 
4. Vhodné aj pre vegánov
Až 75% produktov HappySkin neobsahuje žiadne živočíšne látky, vďaka čomu tieto produkty vyhovujú aj zákazníkom s vegánskym životným štýlom. Namiesto glycerínu so živočíšnym pôvodom, je v produktoch HappySkin používaný 99% BIO rastlinný glycerín a nepoužívajú sa ani geneticky modifikované zložky. K tomu samozrejme patrí aj vylúčenie použitia látok z mŕtvych zvierat. Nevegánske produkty HappySkin môžu obsahovať: EKO kozie mlieko, lanolín alebo včelí vosk. Tieto látky živočíšneho pôvodu sú pri jednotlivých produktoch uvedené.
 
5. BIO ingrediencie
Výrobky obsahujú vysokokvalitné BIO zložky ako napr. kvetové vody, BIO oleje či maslá pre vytvorenie naozaj „čistej“ kozmetiky. V popisoch produktov je uverejnený percentuálny obsah BIO zložiek.
 
6. Medzinárodne uznávané účinné látky
Kozmetika HappySkin obsahuje aj prírodné látky, ktoré sú menej známe na našom trhu, ale v zahraničí majú vysoké renomé. Ako príklady môžeme spomenúť zložku SYNAKE® v kréme Poison alebo beta-glukán a resveratrol v kréme Miracle. Produkty HappySkin obsahujú aj medzinárodne ocenené prírodné zložky, ktoré nájdete aj v našich nových krémoch.
 
7. Bez umelých prísad
Kozmetika HappySkin neobsahuje umelé konzervačné látky, farbivá, vonné látky, parabény, hliník, SLS, GMO ani látky z mŕtvych zvierat.
Naše parfumy majú výlučne prírodné zloženie a aj v nich obsiahnutá konzervačná látka vyhovuje mimoriadne prísnym podmienkam BDIH. Nie je to len sľub, ale garancia.
 
8. Odborné povedomie
Značku HappySkin charakterizuje vlastnoručne vyrobená prírodná kozmetika, prísne kontrolované vysoko kvalitné prírodné zložky a manuálny precízny proces výroby. V pozadí
našej vytrvalej práce je veľmi hlboko zakorenená filozofia, ktorej podávanie ďalej je pre nás rovnako dôležité ako pre Vás. Keď sme začínali, rozhodli sme sa, že budeme pracovať s tými najvzácnejšími darmi prírody. Výsledkom je poskytnutie možnosti Vám a Vašim blízkym naozaj zdravej starostlivosti o pokožku. Vyskúšajte aj Vy skvelé účinky výrobkov HappySkin!
 
9. Úcta a starostlivosť o zákazníka
Chceme aby ste vedeli, že si veľmi vážime Vašu dôveru, ktorú prejavujete objednávkami. Vážime si každého zákazníka a každú jednu objednávku. Preto u nás nechýba individuálny prístup k stálym zákazníkom. Pravidelne nakupujúci zákazníci sú z našej strany kontaktovaní a odmenení rôznymi individuálnymi zľavami či inými bonusmi.
 
10. Prémiové produkty
Všetky produkty HappySkin sú vyrobené z tých najkvalitnejších vybraných prírodných surovín, výsledkom čoho je vysoká kvalita a účinnosť. Cieľom výrobcu je toto všetko poskytnúť za dostupnú cenu. Napriek vysokej kvalite celého sortimentu sú niektoré produkty vďaka svojmu mimoriadnemu obsahu zaradené do prémiovej kategórie. Ide napr. o krém na tvár Miracle s argánovým olejom, pleťové sérum Diva s kyselinou hyalurónovou alebo očný krém Poison s obsahom Synake.
 
11. 14-dňová garancia vrátenia peňazí
Ak sa s prírodnou kozmetikou ešte len oboznamujete, odporúčame Vám dať svojej pokožke viac času na preorientovanie. Pokožka si musí zvyknúť nato, že už sa nemusí toľko brániť. Používanie prírodnej kozmetiky je zmena životného štýlu, vďaka ktorému sa pokožka postupne zbaví škodlivých látok a zvyká si na prírodné zložky. Napriek tomu poskytujeme možnosť vrátenia tovaru do 14 dní v prípade Vašej nespokojnosti.