x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY

  Zvodná ružová voda

  Predstavte si, že už aj v X. storočí poznali skrášľujúce a priaznivé účinky ružovej vody. Patrila medzi najpopulárnejšie kozmetické výrobky, aj sama Kleopatra ju poznala a ružovú vodu používala na zvádzanie mužov. Podľa legendy sa vždy Kleopatra naparfumovala ružovou vodou pred stretnutím s cisárom Antoniom.

  Účinky na organizmus
   
  Po historickej minulosti sa pozrime aké priaznivé účinky má ružová voda na náš organizmus v dnešnej dobe. Málo z nás vie, že okrem jej skrášľujúcej sily, má ružová voda priaznivé účinky na ľudské zdravie. Používasa na liečbu zažívacích problémov, výrazne znižuje kardiovaskulárne ochorenia a v neposlednom rade, je dôležitým zdrojom vitamínov.
   
  Skrášľovač pokožky
   
  Prejdime na skrášľujúce účinky tej zázračnej vody. Dobrou správou pre dámy je, že má vynikajúce účinky proti starnutiu pokožky, a účinne vitalizuje aj unavené očné partie. Po náročnom dni navlhčite kozmetické tampóny s Bio Ružovou vodou HappySkin a použite ich ako obklad na oči. Po 10 minútach budú tmavé kruhy pod očami viditeľne menšie, a zmizne aj ťaživý pocit únavy.
  Produkt sa odporúča aj pre dospievajúcich. Má antiseptické účinky, a pri večernom čistení tváre ružovou vodou ju zaručene zbaví akéhokoľvek zbytkového znečistenia.
  Ružová voda, okrem už spomenutých priaznivých účinkov, má aj upokojujúce a uvoľňujúce účinky. Nalejte trochu ružovej vody do Vášho večerného kúpeľa a dokonalá relaxácia bude zaručená.