x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY

    2-ročná doba trvanlivosti

    Pomocou umelých konzervačných látok je ľahko dosiahnuteľné, že kozmetické výrobky majú až 5-ročnú dobu trvanlivosti. Avšak účinky rôznych syntetických látok, ktoré majú zabezpečiť príjemnú vôňu, farbu, určitú konzistenciu, viskozitu či čo najdlhšiu dobu trvanlivosti, sú mimoriadne škodlivé.
    Nie sú pre náš organizmus prirodzené, preto narúšajú štruktúru pokožky. Môžu spôsobiť podráždenosť pokožky a rôzne alergické príznaky, niektoré môžu mať aj rakovinotvorné účinky pri dlhodobom užívaní.

    V prírodnej kozmetike obsiahnuté prírodné konzervačné látky (ako napr. vitamíny C, E, kyselina mliečna alebo rastlinné výťažky s antioxidačnými schopnosťami) sú drahšie, kratšiu dobu účinné, ale na rozdiel od ich syntetických náprotivkov nevyvolávajú alergické reakcie a čo je najdôležitejšie, nespôsobia žiadnu ujmu na zdraví počas dlhodobého užívania.

    Pomocou špeciálnej látky, extrahovanej z levandule sa nám podarilo doteraz ročnú dobu trvanlivosti našich produktov zdvojnásobiť. Dosiahli sme teda 24 mesačnú dobu spotreby výrobkov HappySkin. Takto by sme chceli čo najlepšie uspokojiť Vaše potreby, a postarať sa aj o zdravie Vašej pokožky.