x

Moje obľúbené produkty

Zatiaľ nemáte obľúbené produkty
E-SHOP
Nové produkty
VÝHODNÉ BALÍKY
Doplnky
Kozmetické
suroviny
LEXIKÓN
INGREDIENCIÍ
FILOZOFIA
FAQ
Prečo
od nás?
Bezpečná
starostlivosť
KONTAKTY

  KOŽNÉ PROBLÉMY A RIEŠENIA

 • Celulitída a jej liečba

  Väčšina žien má problémy s celulitídou, ktorej vznik spôsobuje nezdravá výživa prípadne aj genetika. Dobrá správa však je, že celulitídu možno znížiť a Vaše telo bude pevnejšie a štíhlejšie. Naše prírodné krémy a prírodný telový píling pomáha pri zmiernení príznakov tohto kožného problému.

  Viac...
 • Neviete sa zbaviť lupín? Máme pre Vás to správne riešenie!

  Lupiny predstavujú nadmerné olupovanie vrchnej vrstvy kožných buniek na pokožke hlavy. Bežne sú tieto šupinky takmer neviditeľné. V každom prípade za určitých okolností vznikajú viditeľné šupiny zvané lupiny. Pomocou našich prírodných balzamov a šampónov na vlasy dostanete lupiny pod kontrolu.

  Viac...
 • Zbavte sa akné!

  Liečba akné vyžaduje veľkú pozornosť. Akné sa vyskytuje väčšinou u teenagerov ale často aj u dospelých. Pri liečení aknóznej pleti je nevyhnutný výber vhodnej kozmetiky.

  Viac...
 • Všetko o seborei

  Seborea (seboroická dermatitída) je kožné ochorenie, ktoré nie je nákazlivé. Postihuje hlavne pokožku hlavy, tváre a trupu. V týchto oblastiach nášho tela, v dôsledku produkcii mazových žliaz dochádza k zvýšenému masteniu pokožky. Pre seboreu sú charakteristické žltkasté až hnedasté lupienky a menšie chrasty, ktoré nesvrbia. Zhromažďujú sa najmä v ložiskách, ktoré po zoškriabaní môžu byť začervenané a aj krvácať.

  Viac...
 • O mastnej pleti

  Pre mastnú pleť je typická lesklosť, zväčšené póry a bledá farba pleti. Príčinou vzniku mastnej pleti sú vo väčšine prípadov hormonálne výkyvy, ale veľkú rolu hrá aj genetika. Správnym výberom prírodných kozmetických produktov je možné znižovať nadmernú mastnosť pokožky. Mnoho z našich produktov je vhodných na liečbu mastnej pleti.

  Viac...
 • Príznaky psoriázy a ich zmiernenie

  Psoriáza alebo lupienka je jedným z najčastejších neinfekčných ochorení postihujúce predovšetkým pokožku. Choroba nie je nákazlivá. Psoriázu nemožno úplne vyliečiť iba zmierniť príznaky. V tom Vám môžu pomôcť aj prírodné kozmetické výrobky – naše prírodné pílingy, mydlá a telové mlieka.

  Viac...
 • Rosacea a jej zmiernenie

  Rosacea (ružienka) je zápalové kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje sčervenaním tváre, pupienkami a vo vyšších štádiách aj hubovitým zväčšením kože na nose. Príčina vzniku ochorenia nie je presne stanovená, ale môže súvisieť s vysokým krvným tlakom a ochoreniam tráviacej sústavy. Rosaceu nemožno úplne vyliečiť, ale pomocou prírodnej kozmetiky je možné zmiernenie jej príznakov. Veríme, že naše prírodné vody, masky a krémy na tvár Vám prinesú spokojnosť.

  Viac...
 • Hľadáte dlhodobé riešenie na ekzematickú pokožku? U nás ho nájdete!

  Tí, ktorí majú ekzematickú pokožku by urobili všetko pre to, aby ochorenie prekonali. Ekzém sa bohužiaľ veľmi často vyskytuje nie len u dospelých, ale rovnako aj u detí. Ekzém nemusí trvať večne, je prekonateľný, ale vyžaduje neustálu a pravidelnú starostlivosť o pokožku. Na to sú mimoriadne vhodné prírodné produkty. Veríme, že naše prírodné mydlá, kozmetické prípravky na tvár a telo Vám pomôžu pri liečbe ekzému.

  Viac...
 • Problematická pleť len v určitých obdobiach

  Je možné, že naša pokožka sa stáva problematickou len v určitých ročných obdobiach, a to hlavne v dôsledku veterného a chladného počasia. Čiže sa to objavuje najmä na jeseň a v zime. V takýchto prípadoch odporúčame používať prírodné kozmetické prípravky - prírodné mydlá, vhodné krémy na tvár, pílingy či masky.

  Viac...
 • Príznaky pigmentových škvŕn a ich ošetrenie

  Pigmentové škvrny sa môžu postupom času objaviť na čoraz viacerých miestach tela. Najčastejšie sa objavujú na tvári, rukách a predlaktiach. Príznaky vyvoláva slnečné žiarenie ale v 30% aj genetika. Na liečbu pigmentových škvŕn sú dobrou voľbou prírodné krémy, mydlá či pílingy na telo a tvár.

  Viac...
 • Ekzém sa často vyskytuje aj u najmenších

  Detský ekzém sa začína prejavovať v dojčenskom veku, zväčša pred 1. rokom života dieťaťa. Najčastejšie sa vyskytuje na tváričke, lakťoch a kolenách. Sú to červené svrbiace vyrážky, ktoré sú suché a drsné na dotyk. Pomocou prírodnej kozmetiky - vhodnými detskými telovými mliekami, krémami na ruky a mydlami môžu byť prejavy tohto nepríjemného ochorenia veľmi dobre zmierniteľné.

  Viac...
 • Príčiny suchej pokožky a riešenie

  Veľa ľudí trápi suchá a šupinatá pokožka. Trvalé riešenie je možné dosiahnuť pomocou vhodnej prírodnej kozmetiky. Suchá pokožka sa môže šúpať, je citlivá a napätá a často svrbí. Mazové žľazy v tomto prípade produkujú menej tuku, a môže dôjsť aj k popraskaniu pokožky. Na ošetrenie suchej pleti sú správnou voľbou prírodné kozmetické prípravky.

  Viac...

Kožné problémy a riešenia